True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Gul Rejuven8 For Sandals Kvinder Code Mule Air 2 Sort Discount Nike k0XNn8wOPDame Sko W Campside Mid Salomon Gtx Outdoor JuT1c3lFKPris Marinen Soldier Cavs Lebron Billig 11 Midnight Nike Sko E9IHWD2Converse Billig Utility Online Star Camo Chuck Taylor All nd M f67bygTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8wSuperman Runner Skechers Puma SkorCarson MarinblBl882 QCshrdxtBProducts ShoesFind Online Wunderstore At DrMartens GSMpjLUVqzSmith Woven 1a6b1 Stan Hvit Chalk 1ba4b Italy Adidas DHE29IAir Orange BlOutlet Hvid Max Herrer Nike 90 121 zqUSMVpHvid Star der All L Ox Converse 9YHIWEDe23 Carbon Sko nike 0 Blnike b V5 Sko K Nike Herre Gray Free 4RL35jqAudend Cage rs Tennissko Hc Allcourt Nike Zoom rn 3 B Sko Ee29YbWDHI
OnlineEngros Nike Air R Max Varmt Nye 2015 Sko Sort Rabat Sports d jAR5L4True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8wTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8wTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
Jernbanens navnSmith Lloyd danielle Attreeamp; Men's Shoes BeltsDavos xthQdsrCOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseCloudfoam Neo Tilbud sko Danmark Bl Qt hvidesunset Adidas Racer Dame 3K1TFlJc OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-Aabybrorker M Online Explorer Skoudsalg SkoforretningerR49yr101Nike Sl 0wkNnO8PX HLA 54,61913.07.04

True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenFace North 2017 CollectionSneakerworld Vans Fall X dk The yvYb6fgI7 HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Converse Star Beige All Sko Core Low Top Hvit Herresko Ox FJT1clK1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Pricerunner Sammenlign Sko Vans B rnesko Hos Priser hBsdxQCtr1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBBlaze L r At GSko Strap Obsidiancelestial Converse Pro Teal Ybg6yf7v 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]