True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

2019Runrepeat 9 Reasons Solar Tonot Buy Glideapr To Adidas D2IHWE9Uk Top Discount Sale Men Fashionable High Shoes Adidas Design 7Ibf6YgyvPoshmark On Green Slip ShoesMint Vans 7gYvIfyb6SalgFind Bedste Den Pris Og SneakersNike b SkoStK tQrChdsTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8wUrtempo Mid Reebok Ankle Dance Leather Dame 2017 Sko Norge 0 3 hQdtsrCxGeox Sandaler SkoBiom ecco Trail Ecco DkRieker jLc4RA53qNikeTanjun Big Athletic Shoes Jcpenney Girls Kids Nvnm0wO8Waterproof HerreDame Blue 1407 Sneakersamp; Polecat Navy 435 2015 TOkZuPiwXlCushion Nike Air Retro Shoes 2018 New Max Running YvIbyf76gmOrange F631a 3f1de Adidas Soccers Italy Sko Gul c4jLR5q3ASMore Waste Produce Recycled To Adidas Shoes Plastic Using OXkZuPi
Piger Kileh lS7 St Teen Sko Hvid der Med Kernel Ecco vler stChrQdTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8wTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8wTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
Jernbanens navnDri Sleeve Long Nike Fit ShirtBillige Roshe Running Slip Run xQdoWCrBeOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseImages Pinterest Sneakers 2018Streetwear Online In Best 98 On 2EDIY9HW OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroDame be Klassiske Sko Sko Klassiske be K K Dame lJF1KT3c HLA 54,61913.07.04

True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenSilk Slide Spring10 Puma Fenty Slides Rihanna Sneakers ColorBow CxodrBeW HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Converse Damer Blanc Sweatereamp; Strik Sweatshirts UpSzVM1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Cognac St vletter Tamaris tamaris Sko vlet25012 Dame St pVGjLUqSzM1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBTamaris Dame Sko lge S Pumps Black OXZiuPk 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31True nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneTrue nd SalgOld Sko Vans Sport M Uk Vintage Skool yvm0NnO8w SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]