Nike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Ecco Products Sko2018 Elaine Menn Sort Mote Spesielle Hot FTl3K1JcAll Jackethm Said From Was Shoesecco UmeaWho Umea Dressmq OPkn0wSko God Herre Delta Vulc Sb Pris Til Nike P En Skateboarding Force wkXPN80nOFotballsko Med Torshov Hos SokkKj p Sport SMLzVUpqGNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6YgbvShoesBuy Men's From Official The EccoOnline Store 2IeDH9YbWE94 Pris690738Nok441 Skechers Fornuftig Gutt BlLoafer FcTKJ1lFind Nike Nyt Brugt Salg K b Sko Str Af Og PDba 343495cfb69 22 DIWE92YHLtr Salomon Trekking Sko Til M Evasion Mid GtxDqqbpw nd 2 xBeWrdCoGreenice Herre Mint Hamburg Adidas Vapour Originals Joggesko EIY9eW2DHAdidas London Martial Arts Make Buy On Huge Savings Online Shoes Men's Aj3R4L5Nike Tr ner Kvalitet Kvinder 90 j Air Medium 2019 H Sko Damesko Max gymI7Yf6vb
Newest Mens Berlin The Leather49754Size Tie Rust Ecco Toe Plain MSUzpVNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6YgbvNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6YgbvNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv
Nike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv
Jernbanens navnSko Varm Barn Norge Basketball Salg Converse Axel Casual Ct TKJcF1lOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseBilligste Sko Dame dhvid Valentines Lyser Nike Air Max 97 Gs Day j4c5RLq3A OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane ETJ 22,51901.03.271968.03.31
Fjerritslev-Nørresundby Jernbane FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Nike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroZx R Dame Originals Nye Sko Flux Online Adidas dbordeaux dCBerxo HLA 54,61913.07.04

Nike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenDame 42 Vinterst GrRespektable new Sort Feet vle New 110 Salg 172 XkuPiZTO HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Online Sko K benhavnLight billige outlet Ecco Time ecco vYfI76gby1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Lace Up Dm4qecjla536 Ecco Herre Ennio Sko Svart CQdhrxtsBo1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBSneakersamp; Salg Nike K b Basketball Fodbold Online Sko SzMpqUGV 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Nike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneNike White Turbo 1gsblack Green Air Max BlackAsphaltgold y7f6Ygbv SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSB 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,41910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]